Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 52396 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 49°59*16*N,14°26*54*E |
PSČ: | 143 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JANSOVÁ Eliška | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,51 | 150 | 0 | |
Jansová Eliška | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,38 | 115 | 0 | |
Krátký Daniel | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 21,11 | 73 | 0 | |
LEBEDA Robert | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,23 | 107 | 0 | |
Lebeda Robert | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,20 | 58 | 0 | |
NEKOVÁŘ Filip | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 18,24 | 164 | 0 | |
Nekovář Filip | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,20 | 43 | 0 | |
SKŘIVÁNEK Miroslav | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 24,36 | 201 | 0 | |
Skřivánek Miroslav | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 24,10 | 28 | 0 | |
ŠŤASTNÝ Matěj | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 19,29 | 175 | 0 | |
Šťastný Matěj | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,44 | 13 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Cholupice JANSOVÁ Eliška, nejlepěí čas: 16,51 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Jansová Eliška, nejlepěí čas: 16,38 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Krátký Daniel, nejlepěí čas: 21,11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice LEBEDA Robert, nejlepěí čas: 16,23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Lebeda Robert, nejlepěí čas: 17,20 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice NEKOVÁŘ Filip, nejlepěí čas: 18,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Nekovář Filip, nejlepěí čas: 19,20 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice SKŘIVÁNEK Miroslav, nejlepěí čas: 24,36 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Skřivánek Miroslav, nejlepěí čas: 24,10 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice ŠŤASTNÝ Matěj, nejlepěí čas: 19,29 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Šťastný Matěj, nejlepěí čas: 19,44 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře